MARKET 2022

 

OtheR DRESS Market je prodejní akce, která představuje autory nezávislé scény. Prezentuje tu nejzajímavější tvorbu českých i zahraničních tvůrců s důrazem na opravdovost a osobní přístup.
Příspěvek na klub 100,- Kč.
——————————————————————————————
OtheR DRESS Market is a sales event that represents the authors of an independent scene. It presents the most interesting works of Czech and foreign artists with an emphasis on authenticity and personal approach.
Club fee 100 CZK.

event

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

Zabývá se volným uměním, především sochařstvím a řemeslným zpracováním kůže, textilu i dalších materiálů. Mimo masky vytváří i originální kožené doplňky jako např. barevné obojky, jež mohou být i šperkem, harnessy, pásky, kabelky, kožené respirátory či masky morovych doktorů. @sikra.limonada

Jan Loucký se zabývá zakázkovou výrobou z kůže již skoro třicet let. Specializuje se na výrobu korzetů, kostýmů, harnessů, pout, obojků, kabelek, peněženek a dalších kožených věcí. Dokáže z kůže vyrobit téměř cokoliv co si přejete a o čem sníte. @Sedlářství Kairon

Riwaa Nerona – korzetiérka a designérka spodního prádla se zaměřením na podvazkové pásy, ale i župany, pásky a doplňky. @Riwaa Nerona ateliér

Kvalitní pomůcky pro BDSM s možností osobního odběru v pražském clubu.

Lokální výrobce fetish doplňků a roztomilých plácaček, které najdete pod značkou Cruel Moon. Na své si zde přijdou především milovníci ddlg a pet play, najdou se však i položky pro klasické milovníky bdsm.

Malá česká firma specializující se na uměleckou ruční zakázkovou výrobu z toho nejkvalitnějšího dřeva a kůže.
Díky naší snaze o hlubší pojetí vnímání vlastní intimity, si zajisté každý najde v našem sortimentu to své.

  • Nora Urban

NORA URBAN – Slovenská designérka postrojů působící v Praze, která si zakládá hlavně na pečlivém provedení a kvalitě materiálů. Do své tvorby ráda přináší aspekt hry, kdy nositel harnessu může pustit uzdu fantazii a měnit účel i tvar postroje. Její díla působí na smysly, protože kombinuje nejlepší italské kůže s kovovými kroužky. Nabízí i možnost výroby postroje na míru.

NYNT design Clothing & Artwork, to jsou originální motivy na trička a mikiny, autorské grafiky.
Vše striktně limitováno na nízký náklad kusů. S námi budete jedineční. All made by Nayana tattoo.

Leather Secrets – malá rodinná firma z Prahy. Věnuje se výrobě kožených doplňků jako jsou masky, obojky, pouta a body harnessy z velmi kvalitní hovězí kůže. Vyrábí i doplňky na míru podle návrhu klientů.

Kinky clothing and toys for kinky girls & boys. Česká značka oblečení a doplňků, která propojuje vaše oblíbené kratochvíle a fetiše, stylové designy a kvalitní materiály.

Koženédůtky.cz – ručně vyráběné kožené důtky přímo od českého výrobce pro tantru i BDSM.

Born_in_Porn – český brand s alternativní módou a doplňky z fetish materiálů jako pvc, vinyl a koženka. Ruční výroba na zakázku a originální produkty s minimalistickým designem.

Andělské hračky – mladá česká firma, specializující se na ruční výrobu erotických pomůcek. Vyrábíme ve vlastní dílně, není pro nás tedy problém jakýkoliv výrobek přizpůsobit přesně dle požadavků zákazníka, případně mu přímo na míru navrhnout a vyrobit novou „hračku“.

SEZNAM UMĚLCŮ

Autorské vinuté perle z českého skla, ale i zahraničního efektového skla.

Tattoo, Pictures, Photos and Product of Nova – originální autorské ilustrace a printy ze snových světů z dílny české autorky. Nechte se unést jejími příběhy, protože svět vyplněný uměním je krásnější.

Šperky, amulety a rituální předměty vyřezávané z přírodních materiálů – kostí, dřeva, paroží …

Za šperky stojí začínající designérka Juliána Somsedíková, původem ze Slovenska. Šperky vyrábí ze stříbra a doplňuje je různými minerály. Tyto předměty vnímá zejména jako amulet, ochránce či něco, co nám dodává sílu. V její tvorbě tedy najdeme náměty týkající se především duchovna, citu a prožívání či přírody. Něžná témata doplňuje výraznou a nebojácnou formou, což vytváří zajímavý kontrast a moment překvapení pro každého, kdo přijde do styku s její tvorbou.

Gehita Shop CZ – mimořádné osobité šperky jako z jinych světů pro mimořádné bytosti. Každý z nich je kus řemeslné práce. Tvorba je inspirována světy fantazie. Hluboké elfí lesy, parní viktoriánská města nebo postapokalyptické pláně pustiny. Šperky jsou z drátů, minerálů, kovových součástek, skla nebo polymeru.

Tereza Rzacze Alešová pracuje pod značkou Jiný příběh, která schovává převážně ilustrace a volné obrázky zpracované buď jako tisky, samolepky a pohledy nebo dotvořené do šperků a magnetek.
A když se zadaří vytvoří občas nějakou tu hračku nebo loutku v nekonečný kombinaci textilních, polymerových a přírodních materiálů.